Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини Країна Мрій зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

Вакансії

Приходьте в гості в Центр розвитку дитини Країна мрій

Запрошуємо Вас на роботу

у Центр розвитку дитини Країна Мрій

Наш дружній колектив з радістю прийме до себе в команду

  • Адміністратор в дитячому саду - це в першу чергу «продажник», він повинен вміти продавати послуги. Якими якостями повинен володіти ця людина? Він: відповідальний, контактний, ввічливий, пунктуальний, виконавчий, акуратний і господарський. Йому притаманні стресостійкість і системність в роботі.

    Адміністратора
  • Основна мета музичного виховання в дитячому садку - підготовка до школи естетично вихованої і розвиненої дитини, що вміє емоційно сприймати зміст музичного твору, перейматися його настроєм, думками, почуттями.

    Музичного керівника
  • Вихователь займається виховною роботою: проводить заняття, ігри і в цілому організовує перебування дітей в дитячому садку.

    Вихователя

Вимоги: вміння працювати в колективі, не конфліктність, бажання навчатись і вдосконалюватись.

Головне- вміти спілкуватися з дітьми їхньою мовою, з ніжністю і розумінням ставитися до кожної дитини і вміти справлятися з будь-якими нестандартними ситуаціями. У Вас є унікальна можливість отримати роботу в найкращому місці на Землі.

По питанням працевлаштування чекаємо на Ваш дзвінок за телефонами:
+38(04595) 699 89, +38(097) 497 2659, +38(093) 610 5205

або чекаємо Ваше резюме за адресою: info@krainamrii.com.ua