Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини Країна Мрій зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

Для вас мами

З упевненістю зустріти нового члена вашої родини!

Що ми можемо запропонувати мамам

Підготовку вашого тіла до вагітності

Для чого потрібні курси? Курси для майбутніх мам необхідні, якщо ви вирішили підійти до своєї вагітності відповідально і почати спілкуватися зі своїм малюком з повним усвідомленням і розумінням. І головне, щоб з упевненістю зустріти нового члена вашої родини!

Курси для вагітних

Спілкування з Вашим малюком

Майбутня мама зрозуміє як правильно доглядати за собою і своїм малюком, як спілкуватися з ним і як налаштувати себе і свої пологи на позитивну хвилю.

Що ми готуємо для вас:
Метою курсів для вагітних є ефективна підготовка до народження дитини в сім'ї і правильній поведінці майбутніх батьків - сімейної пари. Ми посприяємо безпечним і комфортним пологів, і перші дні життя з новонародженим стануть для вас легкими і спокійними. Застосовуємо тільки індивідуальний підхід. Куратор групи свідомо не ставить курси для вагітних «на потік». Будь-яка майбутня мама - це окрема, особиста і інтимна історія, в якій є свої тривоги, очікування, питання і прагнення.

Пройшовши Програму курсів для вагітних, майбутні мами дізнаються, що таке пологи, у наших фахівців, до яких можна звернутися з будь-яких питань і труднощів.

Запис на курси

Запис на курси

Шановні мами! Виберіть програму, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини Країна Мрій зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

Пілатес для вагітних

Тренування для вагітних

Легкому перебігу вагітності та проходженню пологів сприяє методика Пілатеса. Цей метод істотно знижує ризик отримання травм під час вагітності, під час пологів, а також у післяпологовий період. Метод Пілатеса сприяє правильному розвитку дитини і прискоренню процесу відновлення після пологів.

У чому користь занять з пілатесу для вагітних

Пілатес для вагітних за методом Пілатеса сприяють зміні тонусу всіх м'язів і зменшують ймовірність розшарування тканин м'язів під час пологів. Розвиток м'язової тканини під час занять досягає рівня, що забезпечує підтримку живота і розпрямлення хребта. Правильна постава, вироблена під час роботи з інструктором, сприяє розширенню грудної клітини, полегшення дихання, і правильному розташуванню плоду.

Метод Пілатеса дозволяє домогтися зменшення болю в області попереку. Крім того, завдяки цій методиці жінки набувають можливість швидше знайти плоский живіт після пологів. Заняття пілатесом для вагітних в Борисполі допомагають поліпшити координацію і відчуття рівноваги, а також додати організму енергії.

Нові знання, отримані під час занять по методу Пілатеса для вагітних, допомагають легше перенести цей період і сприяють полегшенню процесу пологів, поєднавши його з аеробікою для вагітних, мами зможуть підтримувати себе в тонусі. А гарний настрій, придбане майбутньою мамою під час занять, передається її дитині.

Запис на курси

Запис на курси

Шановні мами! Виберіть програму, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини Країна Мрій зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

Фітнес для вагітних

Здорова мама - щасливий малюк

Фітнес для вагітних не менш важливий, ніж збалансоване харчування і вітамінізація. В очікуванні пологів, жінка повинна подбати не тільки про своє фізичне здоров'я, але і повноцінний внутрішньоутробний розвиток малюка. І фітнес для майбутніх мам грає в реалізації цього симбіозу завдань важливу роль.

Не секрет, що вагітність у всіх протікає по-різному. Більшість жінок на різних стадіях готовності до материнства скаржаться на:

  • втому;
  • сонливість;
  • занепад сил;
  • набряклість тіла;
  • біль у спині;
  • тяжкість в кінцівках.

Фізична активність рекомендована майбутнім мамам, але не слід плутати звичайну фізкультуру зі спеціальною фітнес-програмою для вагітних. У чому ж різниця і особливості?

В основі фітнес-вправ для вагітних лежать техніки розслаблення і контролю дихання, спрямовані на оптимізацію емоційного стану майбутньої мами. Правильне дихання стане в нагоді під час пологів: больові синдроми будуть мінімізовані, перейми пройдуть без ускладнень. Фізичні вправи сприяють зміцненню певної групи м'язів, щоб пізніше, під час пологів, уникнути внутрішнього травматизму і знизити ризик надмірного навантаження на хребет.

Фітнес-заняття для вагітних - це і свого роду клуб за інтересами, де майбутні мами спілкуються, діляться враженнями, отримують важливу для себе інформацію, заряджаються оптимізмом.

Запис на курси

Запис на курси

Шановні мами! Виберіть програму, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини Країна Мрій зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

Дитячий садок "Країна Мрій" пропонує якісні послуги для майбутніх мам.