Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Дитяча фотосесія

Фотозйомка дитячого портрета – найвідповідальніший етап роботи над випускним альбомом, який вимагає від фотографа не тільки технічної майстерності, але і досвіду роботи з дітьми, вміння знаходити з ними спільну мову і допомагати їм відчувати себе вільно під час позування для випускного портрета.

Під час фотозйомки діти поводяться дуже по-різному: одним подобається позувати і посміхатися для фотокамери, інші починають соромитися і закриватися в собі, хлопчаки іноді балуються або будують пики, – все це невід’ємна частина робочого процесу з дитячим колективом, і фотограф повинен уміти знайти підхід до кожного малюка, щоб отримати красиві фотографії, що відображають індивідуальний характер і настрій дитини.

Радісні посмішки на дитячих обличчях, цікаві живі пози, об’ємне світло і вигідний ракурс зйомки на випускних портретах – ось результат, який ви отримаєте замовивши в нашій студії випускний альбом для своїх дітей.

Пропонуємо послуги дитячої фотографії. Професійний фотограф на замовлення проводить постановки і фотосесії.

Одна думка “Дитяча фотосесія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *