Краіна мрії — Краіна мрії

Краіна мрії — Краіна мрії

Краіна мрії — Краіна мрії

Краіна мрії — Краіна мрії

Краіна мрії — Краіна мрії

Краіна мрії — Краіна мрії

Краіна мрії — Краіна мрії

Краіна мрії — Краіна мрії

Східні єдиноборства

Східні єдиноборства

Набір в групи

Набір в групи

Художня студія

Художня студія

Пілатес-фізкультура

Пілатес, лікувальна фізкультура

Студія танцю

Студія танцю

Відгуки батьків про дитячий центр розвитку дитини Країна Мрій

"Ми вже третій рік разом із "Країною Мрій". Наше знайомство з центром розвитку  розпочалось в 2012 р. з розвиваючих занять під керівництвом виховательки Жанни Володимирівни, які дали нам змогу підготуватися до садочку та адаптувати дитину до колективу.  
З літа 2013 р. Максим відвідує дитячий садок.

1. Що подобається нам:

  • індивідуальний підхід до потреб дитини;
  • реакція менеджменту садочку на побажання та пропозиції батьків;
  • педагогічний колектив;
  • якісні навчальні матеріали;
  • харчування;
  • часи роботи, зорієнтовані на потреби працюючих батьків.

2. Що не подобається: не виявлено
3. Що хочеться побажати: успіхів та нових креативних ідей."

Ярослав Бєлих, тато Максима Бєлих

 


"Ходимо в Країну мрій три роки, починаючи з раннього розвитку і закінчуємо підготовку до школи. За цей період враження тільки приємні. Дитина на заняття іде із задоволенням. До основних плюсів можна віднести використання сучасних методик викладання навчального матеріалу, кабінети обладнанні всім необхідним, чистоту в закладі, привітний та відповідальний персонал .

Якщо заняття закінчилось, а мама трохи затрималась , то дитина завжди під наглядом і не хвилюєшся про те, що вона самостійно може піти із закладу. Звичайно, дуже приємно вражає система знижок. Після двох років відвідування, я порекомендувала своїй сестрі привести дитину в Країну мрій і вони із задоволенням відвідують загальний розвиток."

Мама Шульги Діми

 


Відвідуємо центр більше 3-ох років. Подобаються вихователі, професіонали свого діла, спокійне відношення до дитини, веселі свята,які подобаються як дітям так і дорослим. Дуже подобаються заняття з підготовки до школи, де зрозуміло і доступно  навчають дітей. Бажаємо вашому центру процвітання і розширення діяльності, відкриття філій по місту та району, здоров´я всім вихователям і персоналу.

Бабуся Пінчук Альони 

 


Відвідуємо Ваш заклад з 2012 року. Починали з раннього розвитку і на наступний рік записалися на підготовку до школи. Нам подобається невелика кількість дітей у групі, грамотне і зрозуміле виклад матеріалу дітям, різноманітні і веселі свята, хороші педагоги.

Мама Середи Софії