Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Умови прийому

Приходьте в гості в Центр розвитку дитини “CITY KIDS”

Шановні батьки, дізнайтеся про

Умови прийому

Дитячий садок “CITY KIDS” пропонує свої послуги в сфері дошкільної освіти. Навчальний дошкільний заклад “CITY KIDS” – приватний дитячий садок. Ми практикуємо передові підходи виховання і навчання дітей.

Дошкільний заклад  “CITY KIDS” – це садок повного та неповного дня перебування діток з 2-х до 7-и років. Ми маємо 3 просторих затишних груп, сформованих за віковим принципом. Кількість діток у групі не більше 10. Великий та просторий зал для проведення музичних занять і фізичної культури.

Розклад дня дитячого садочка складений таким чином, щоб дитина повноцінно отримувала фізичний, розумовий та естетичний розвиток.

Перевага нашого садка у дотриманні всіх вимог і держстандартів. В нашому закладі групи формуються за віковим принципом. Дитина розвивається в середовищі своїх ровесників. Виключно індивідуальний підхід до кожної дитини, вивчення англійської мови, здорове 5-разове харчування, сприятливі умови, доброзичлива атмосфера.

Наша мета заключається в тому, щоб для кожної дитини “CITY KIDS” стала другою домівкою, в яку хочеться приходити щодня!

Адміністратор із задоволенням розповість про наші послуги і проведе екскурсію по нашому садочку!

 1. Ксерокопія паспортів обох батьків.
 2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.
 3. Аналіз кала, крові.
 4. Заява.
 5. Погодження.
 6. Анкета.
 1. Завантажити файл: Заява на освітні послуги.
 2. Заповніть необхідну інформацію (дані).
 3. Надішліть Заяву по e-mail: info@krainamrii.com.ua
 4. Після обробки Заяви, найближчим часом, з Вами зв’яжеться наш Адміністратор.

Шановні батьки!
Для організації якісного навчально – виховного процесу, та для усунення конфліктних ситуацій просимо ознайомитись, прийняти до відома та виконувати правила Центру.

ПРАВИЛА
ЦРД “CITY KIDS”

 1. Діти відвідують групові заняття, у змінному одязі і взутті, не менше двох разів на тиждень відповідно до затвердженого розкладу Центру.
 2. У групі дітям не дозволяється бити і ображати один одного; псувати і ламати результати праці інших дітей.
 3. Якщо під час занять педагог виявляє, що дитина потребує посиленої уваги, заважає навчальному процесу групи, педагог має право рекомендувати індивідуальні заняття та консультацію фахівців.
 4. Під час заняття батьки не можуть заглядати в кабінет, відволікати дітей і педагогів від навчального процесу. Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашу дитину до початку заняття, в перерві або після закінчення занять.
  Діти з ознаками хвороби або залишковими явищами на заняття не допускаються.
 5. За пропущені з поважної причини заняття (при наявності довідки) надається можливість вивчення матеріалу за рекомендаціями педагога, або відвідування занять з іншою групою чи на іншому направленні.
 6. До педагогів Центру незалежно від їхнього віку необхідно звертатися на «Ви», по імені та по батькові.
 7. Спірні ситуації вирішувати у відсутності дітей. Якщо ви не змогли знайти рішення з педагогом групи, зверніться до адміністрації Центру.
 8. На час запланованої відсутності дитини необхідно попередньо написати заяву з метою збереження місця в групі. Якщо дитина не відвідувала більше 8 занять – місце не зберігається.
 9. Фото і відео зйомка в закладі заборонена.
 10. Адміністрація не несе відповідальність за речі клієнта, залишені без нагляду.
 11. При порушенні, недотриманні, ігноруванні правил Центру адміністрація закладу залишає за собою право відмовити у наданні послуг клієнту.

На співбесіді ми спільно з Вами підбираємо для Вашої дитини групу, режим відвідування, програми навчання, гуртки творчості та інші послуги, що надаються Центром.

Обумовлюються умови оплати, оформлюється договір.

Спільна взаємодія педагогів і батьків принесе очікувані результати для Вашого малюка. У нас з Вами спільна мета – всебічний розвиток дитини з урахуванням її можливостей, особливостей, інтересів і здібностей.

Ми чекаємо зустрічі з Вами!