Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Спортивні програми

Приходьте в гості в Центр розвитку дитини Країна мрій

Що ми можемо запропонувати вашій дитині

Спортивні програми

Заняття в спортивних секціях для дітей дозволять Вашій дитині не тільки розвиватися фізично і освоювати основні техніки самозахисту, а й проводити вільний час з інтересом і захопленням.

Акробатика для дітей

Акробатика для дітей - це не тільки видовище, що зачаровує своєю красою, а й всебічний розвиток дитини. Спортивна секція допомагає малюкам краще відчувати своє тіло, координуватися в просторі, дарує бажану гнучкість і рухливість. Спортивна акробатика для дітей - важлива сходинка в правильному розвитку. Відвідуючи заняття, дитина вихлюпує накопичену енергію, заряджається позитивними емоціями, спілкується з однолітками.

Акробатика для дітей дозволяє:

  • зміцнити імунітет дитини;
  • сприяє гармонійному фізичному розвитку малюка;
  • прищеплює йому навички занять спортом і в майбутньому.

Акробатика - один з кращих видів спорту для активних дітей. На тренуваннях діти розтягуються, зміцнюють м'язовий корсет, стрибають. Ми навчимо сідати на шпагат і гнутися на всі боки, робити «перевороти» і «колеса», стояти на руках, а також стрибати всілякі сальто. Тренер буде страхувати Вашу в кожній вправі, де є ймовірність падіння. В нашому комплексі є спеціальні страхувальні мати. Так що Ваша дитина буде в безпеці.
Відвідуючи заняття, діти зарядяться позитивними емоціями та енергією, а також поспілкуються з однолітками.

Заняття проходять у нашому філіалі за адресою: вул.Соцмістечко,350

Записатися

Запис в спортивну групу

Шановні батьки!
Виберіть програму, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

ТХЕКВОНДО

Тхеквондо (WTF) це -  корейське бойове мистецтво, та олімпійський вид спорту. Це вид єдиноборства, який поєднує в собі стрибкову та ударну техніку ніг.  Допомагає розвинути, а також впевненість у собі і навчає самооборони! Усі наші вихованці отримають можливість їздити і виступати на офіційних змаганнях та атестуються на пояси, беруть участь у  всеукраїнських семінарах і зборах для підвищення рівня майстерності.

У нашому клубі є всі необхідні умови та обладнання для якісних тренувань та розвитку майбутніх спортсменів!

На заняттях гуртка розвиваються такі якості як спритність, сила, витривалість, діти навчаються захищати себе, а також беруть участь у змаганнях та атестаціях.

Записатися

Запис в спортивну групу

Шановні батьки!
Виберіть програму, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.