Розклад занять

Центр розвитку дитини Країна Мрій

 

НАПРАВЛЕННЯПЕДАГОГИПОНЕДІЛОКВІВТОРОКСЕРЕДАЧЕТВЕРП'ЯТНИЦЯ
Ранній розвиток (1 - 3 роки) Кухарська М.О.   

09:00-09:45
10:00-10:45

11:00-11:45
12:00-12:45

   

09:00-09:45
10:00-10:45

11:00-11:45
12:00-12:45

Загальний розвиток (3 -4 роки) Удовенко Н.М. 10:30-11:15

16:00-16:45

  10:30-11:15 16:50-17:35
Підготовка до школи Удовенко Н.М. 09:00-10:00  15:25-16:20 16:25-17:20  17:25-18:20  
Англійська мова: Дігтяр Ю.М.          
3-4 років   12:15-13:00     12:15-13:00  
4-5 років   10:00-10:30,  16:30-17:00      10:00-10:30,  16:30-17:00  
5-6 років   17:30-18:00, 18:30-19:00 17:40-18:15   17:30-18:00, 18:30-19:00 17:40-18:15
Польська мова Дігтяр Ю.М.          
Логопед Кальбенко І.П.          
Арт-студія: Логвин Н.Г.    

 

 

 

2-3 роки       16:00-17:00   16:00-17:00
4-5 років       17:00-18:00   17:00-18:00
5-7 років       13:00-13:45   13:00-13:45
Музика Вінтовкіна О.О.          
Хореографія: Назаренко Л.А.

 

 

 

 

 
3-5 років   17:00-18:00     17:00-18:00  
4-5 років   16:00-16:45     16:00-16:45  
5-6 років   12:45-13:30     12:45-13:30  
Психолог   По запису    

Ясельна група «Мультяшки» та молодша група «Акварельки»

Понеділок

  • Година з психологом
  • Фізкультура
  • Ознайомлення з соціумом
  • Англійська мова

Вівторок

  • Мовленнєвий розвиток
  • Хореографія
  • Сенсорний розвиток
  • Музична діяльність

Середа

  • Розвиток мовлення
  • ЛАнглійська мова
  • Малювання

Четвер

  • Розвиток мовлення
  • Фізкультура
  • Розвиток мовлення
  • Ознайомлення з природнім довкіллям
  • Англійська мова
  • Малювання

П´ятниця

  • Сенсорний розвиток
  • Музична діяльність

2 молодша група «Перлинка»

Понеділок

  • Година з психологом
  • Ознайомлення із соціумом
  • Англійська мова
  • Фізкультура

Вівторок

  • Розвиток мовлення
  • Фізкультура
  • Математика
  • Музика

Середа

  • РОзнайомлення з природнім довкіллям
  • Малювання
  • Англійська мова

Четвер

  • Розвиток мовлення
  • Ознайомлення із соціумом
  • Фізкультура

П´ятниця

  • Розвиток мовлення
  • Ліплення / Аплікація
  • Музика

1 середня група «Золота рибка»

Понеділок

  • Фізкультура
  • Година з психологом
  • Математика
  • Ознайомлення з соціумом

Вівторок

  • Хореографія
  • Розвиток мовлення
  • Ознайомлення з соціумом
  • Музична діяльність

Середа

  • Розвиток мовлення
  • Англійська мова
  • Малювання

Четвер

  • Фізкультура
  • Ознайомлення з природою
  • Аплікація
  • Година з психологом

П´ятниця

  • Музика
  • Англійська мова
  • Грамота
  • Логопед
  • Ліплення

2 середня група «Умка»

Понеділок

  • Фізкультура
  • Математика
  • Англійська мова
  • Ознайомлення з соціумом

Вівторок

  • Хореографія
  • Розвиток мовлення
  • Ознайомлення з соціумом
  • Музична діяльність

Середа

  • Малювання
  • Англійська мова
  • Розвиток мовлення

Четвер

  • Фізкультура
  • Ознайомлення з природою
  • Аплікація

П´ятниця

  • Грамота
  • Ліплення
  • Музика
  • Логопед

Старша група «Чомусики»

Понеділок

  • Ознайомлення із соціумом
  • Математика
  • Ліплення /Аплікація
  • Фізкультура

Вівторок

  • Музика
  • Грамота
  • Ознайомлення з природою
  • Фізкультура
  • Акторська майстерність

Середа

  • Англійська мова
  • Розвиток мовлення
  • Ознайомлення із соціумом
  • Малювання

Четвер

  • Ознайомлення із соціумом
  • Математика
  • Хореографія
  • Година з психологом

П´ятниця

  • Англійська мова
  • Грамота
  • Ознайомлення з природою
  • Акторська майстерність

2 старша група «Розумнички»

Понеділок

  • Математика
  • Ознайомлення з природою
  • Малювання
  • Фізкультура

Вівторок

  • Ознайомлення із соціумом
  • Грамота
  • Хореографія
  • Музика

Середа

  • Ознайомлення із соціумом
  • Грамота
  • Англійська мова
  • Малювання

Четвер

  • Математика
  • Ознайомлення з природою
  • Фізкультура
  • Година з психологом

П´ятниця

  • Ознайомлення із соціумом
  • Розвиток мовлення
  • Англійська мова
  • Музика

Наші контакти

+38 (04595) 699 89
 +38 (097) 497 2659
 +38 (093) 610 5205
 +38 (095) 060 6073
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пн.- Птн. 08:00 - 20:00
м.Бориспіль, вул.Київський Шлях, 47