Набір в групи

Набір в групи

Вивчення польської мови

Вивчення польської мови

Дитячий логопед

Дитячий логопед

Наші групи

Дитячий садочок повного дня для дітей віком від 1 до 7 років

Молодша група. Ранній розвиток

 • phoca thumb l DSC 0162
 • phoca thumb l DSC 0321
 • phoca thumb l DSC 0409

Заняття з раннього розвитку дитини сприяють гармонійному сприйняттю малюком навколишнього світу. Важливо, щоб у цьому віці малюк легко адаптувався в суспільстві, навчався спілкуватися з однолітками. Заняття з раннього розвитку дітей побудовані на базі захоплюючої гри, під час якої професійний педагог навчає дрібної і загальної моторики, розвитку тактильної чутливості, елементів граматики, математики, розвитку творчих здібностей дитини. Нашим малюкам на заняттях ніколи нудьгувати. Професійно підготовлена програма раннього розвитку дитини дозволить в найкоротші терміни побачити результат.

Приходьте, Вас чекають, щоб відкривати цей яскравий світ разом!

 

Середня група. Загальний розвиток

 • phoca thumb l DSC 0400
 • phoca thumb l DSC 0249
 • phoca thumb l DSC 0231

У нашому дитячому садку малюкам подобається! Вони з великим задоволенням приходять до нас знову. Їх чекають цікаві відкриття, знаходимо відповіді на питання, вчимося бути культурними і ввічливими, розвиваємося інтелектуально і творчо. Дітки пишуть, складають цифри, читають, ліплять, малюють. Заняття побудовані таким чином, щоб активність і розміреність поєднувалися між собою, малюки не втомлювалися, але й не нудьгували. Наші малюки усміхнені, цікаві, доброзичливі. Програма навчання загального розвитку дитини - це результативні методики, на основі яких діти отримують якісну освіту, закладається фундамент на майбутнє.

Багато цікавого і пізнавального ми приготували для Ваших дітей, чекаємо Вас!

 

Cтарша група. Підготовка до школи

 • phoca thumb l DSC 0347
 • phoca thumb l DSC 0366
 • phoca thumb l DSC 0363

Діти з великою охотою і задоволенням біжать на заняття з підготовки до школи. Це перші кроки до осягнення наук і знань. На заняттях досвідчені педагоги закладають основи поведінки, уваги, організованості, товариства. "Розумнички" - школа в мініатюрі: парти, стільці, шкільна дошка, добрий і відкритий педагог. Групи підбираються за віковим критерієм. Малюкам комфортно навчатися, знаючи, що їхні улюблені іграшки, ляльки, машинки чекають їх після занять. Тепла атмосфера, зручні екологічно чисті шкільні меблі, яскрава і необхідна шкільна канцелярія створюють сприятливе середовище сприйняття дитиною школи. Ми вчимося писати, рахувати, читати, розвиваємо уяву, готуємо себе до контакту з учителем і однолітками, вчимося бути школярами. Програма підготовки дітей до школи розроблена за кращими методиками дошкільної освіти. Вихованців нашого Центру чекають у багатьох престижних школах.

Давайте разом в перший раз - у перший клас! Чекаємо Вас!

Подивитись, як живуть та навчаются діти в дитячому садочку Країна Мрій в  Галереї


Міні-садочок неповного дня

Молодша група. Ранній розвиток

 • phoca thumb l DSC 0203
 • phoca thumb l DSC 0227
 • phoca thumb l DSC 0229

Найприємніший вік малюків, коли ллється струмком їхнє улюблене "Чому?". Чому листочки зелені? Чому йде дощ? Чому небо блакитне? І сотні-сотні Чому??? Дитина відкрита до знань, дитина чекає відповідей, дитина хоче знати! У групі загального розвитку дитини малюки отримують відповіді, вчаться самостійно ставити запитання і відповідати. Їх спілкування інколи переростає в нескінченний шлях, на якому вони відкривають для себе нові грані. У програмі навчання закладені основи пізнавальної та інтелектуальної сфери. Ми вчимося бути соціально адаптованими, відкритими, вчимося знаходити контакт з ровесниками і вирішувати конфлікти. Діти творчо підходять до навчання, в ігровому процесі вони ліплять, конструюють, вивчають один одного, малюють, відгадують загадки, танцюють та відкривають для себе чарівні звуки музики. Вихователь вміє і знаходить підхід до кожного малюка, діти вчаться товаришувати між собою, бути добрими, відкритими, чесними.

Всім талановитим, допитливим і непосидючим - приходьте, ми чекаємо Вас!

 

Середня група. Загальний розвиток

 • phoca thumb l DSC 0272
 • phoca thumb l 02
 • phoca thumb l DSC 0284

Непосидючі, допитливі дослідники приходять до групи "Розумнички". Разом з вихователем малюки вчаться розрізняти кольори, складають букви, осягають ази математики. Заняття побудовані на базі ігрового процесу, протягом якого дітки дізнаються про тварин, рослини, форми різних предметів. Для розвитку дрібної моторики рук педагог навчить малюків ліпленню, аплікації, малюванню. Перші вироби малюка своїми руками для батьків - найцінніші. Не забуваємо і про навчання. Спеціально підібрані методики для даної вікової групи дозволять малюкам навчитися рахувати, складати слова, розвивати уяву і сенсорику. На заняттях із задоволенням присутні батьки, з цікавістю спостерігають за своєю дитиною, підтримуючи її морально.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас, мами і тата, а також їхні дітки, давайте починати цей шлях разом!

 

Cтарша група. Підготовка до школи

 • phoca thumb l DSC 0438
 • phoca thumb l DSC 0445
 • phoca thumb l DSC 0449

Старша група призначена для дітей з 4,5 і до 6 років, ця група спеціально створена для майбутніх школярів, у ній крім занять з вихователем, хлопці відвідують наступні дисципліни: Логіка, Музика, Рідна мова, Інтелект, Танці. У цьому віці закладається інтелект дитини, він, як губка, вбирає нову інформацію, тому так важливо розвивати його всебічно, закласти основи для успішного навчання в школі.

Приходьте, ми з нетерпінням чекаємо Вас!

Подивитись, як живуть та навчаются діти в міні-садочку Країна Мрій в  Галереї

 

Наші контакти

+38 (04595) 699 89
 +38 (097) 497 2659
 +38 (093) 610 5205
 +38 (095) 060 6073
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пн.- Птн. 08:00 - 20:00
м.Бориспіль, вул.Київський Шлях, 47