Группа продленного дня на 2019-2020

Группа продленного дня на 2019-2020

Курси для вагітних

Курси для вагітних

Набір в групи

Набір в групи

Вивчення польської мови

Вивчення польської мови

Дитячий логопед

Дитячий логопед

Іноземні мови

Центр розвитку дитини Країна мрій пропонує пройти навчання
з вивчення іноземних мов для дітей!

  • phoca thumb l dsc 0381
  • phoca thumb l dsc 0386
  • phoca thumb l dsc 0400

Більше фотографій в  Галереї

В Центрі пропонуються такі напрямки вивчення іноземних мов:

  • англійська мова;
  • польська мова.

 

Викладачі на заняттях по вивченню іноземних мов мають багатий досвід роботи з дітьми. В групах по вивченню мов дбайливо та виважено підібрані програми навчання з дітьми. На наших заняттях діти не нудьгують, не дивляться у стелю. Вони активні, розвинені, стараються бути лідерами один перед одним.

Авжеж, окрім одних занять в групах ми рекомендуємо ще приділяти увагу й вдома. Наші дітки в цьому віці дуже чутливі, дуже розвинені та відкриті до нових знань. Саме це ми ставимо за основу в своїй роботі. Якісна освіта з вивчення іноземних мов в Країна Мрій - майбутня запорука легкого старту в житті Вашої дитини. Не відмовляйте їй в тому, чого вона заслуговує.

Сподіваємося побачитись з Вами в нашому Центрі на заняттях з вивчення іноземних мов.

 

Англійська мова

Хочеться почати з того, що володіння англійською мовою завжди буде Вам корисно. І це дійсно так, адже завдяки знанням англійської мови Ви зможете сприймати більше інформації, ніж інші. Ви зможете спілкуватися з цікавими людьми і просто дивувати всіх інших своїми знаннями іноземної мови. А якщо Ви мрієте про кар'єрний ріст, то володіння англійською буде дуже до речі.

Уроки англійської мови розраховані і на тих, хто не вивчав англійську мову раніше, і на тих, хто хоче просто підвищити свій рівень знань англійської мови.

Для самих маленьких дітей вивчення англійської мови ґрунтується на спеціально розробленому і адаптованому до дитячого світосприйняття курсі, а також авторських розробках досвідчених викладачів. Оскільки провідною в цьому віці є ігрова діяльність, навчання проводиться з використанням пісень, віршів, рухливих ігор, міміки, жестів тощо. Такі підходи роблять заняття цікавими для дітей, не втомлюють і приносять найкращі результати.

Методики викладання англійської мови для дорослих, також супроводжуються спеціально адаптованими аудіо - візуальними навчальними матеріалами і створюють стимулюючу до спілкування атмосферу.

Програма вивчення англійської мови допоможе Вам покращити навички розмовної мови, розуміння, читання, написання англійських виразів, познайомить з багатьма цікавими аспектами англійської культури та ділового життя. Ви навчитеся приймати участь в бесідах на різні теми, а також розрізняти стилі офіційної та розмовної мови і реагувати на них.

Польська мова

Всебічний розвиток дитини включає в себе інтелектуальне, фізичне та духовне виховання. При цьому важливу роль в сучасному світі відіграє знання іноземних мов. Чим раніше Ваша дитина почне чути іноземну мову, тим швидше вона стане для неї зрозумілою. Вивчення іноземної мови в ранньому віці при якісній методиці навчання розвиває дітей, піднімає їх освітній і культурний рівень. Останнім часом польська мова стає дуже популярною в сучасному суспільстві. Країна Мрій запрошує на заняття польської мови для дітей.

При навчанні польській мові використовуються сучасні індивідуальні методики, що враховують особливості дітей. Велика увага приділяється розмовній мові (діалоги, ігри, пісні, мультфільми), вивчаються теми, які цікавлять дітей. Для вивчення граматики підбирається спеціальна література, відповідна рівню знань учня та поповнює його словниковий запас. Заняття проходять в ігровій формі, що сприяє більш легкому сприйняттю і засвоєнню матеріалу.

На заняттях вчитель польської мови застосовуючи простоту спілкування, ігрову тактику і практичні навички сформує інтерес, позитивне ставлення до польської мови. Така практика базується на природному запам'ятовуванні дітьми польської мови. На думку багатьох практикуючих дитячих психологів, дошкільнята просто не в змозі «зубрити». Тому змусити їх заучувати нові слова нам навряд чи вдасться. При цьому діти віком від 3 до 6 років володіють чудовою пам'яттю, і якщо її постійно тренувати, ми можемо добитися відмінних результатів. Однак, хороша пам'ять в процесі навчання малюків грає лише другорядну роль, адже вона не включиться до тих пір, поки ми не зацікавимо дитини.

Захоплюючи малюків цікавою грою, педагог розповідає їм казки та цікаві історії польською мовою, розучує з ними польські віршики і танцює під польські дитячі пісні. Першим ділом педагог розповідає діточкам, як називаються навколишні предмети та іграшки польською мовою. Як показує практика, такий підхід до занять дуже ефективний, коли мова йде про дітей від 3 до 6 років. Вони лекго і вельми швидко поповнюють свій словниковий багаж польськими словами, вчаться асоціювати ті чи інші предмети з їх польськими назвами, розвивають пам'ять і просто добре веселяться на заняттях польської мови.

Успіх у навчанні нерозривно пов'язаний з осягненням найпростіших основ. Надалі знання та завдання ускладнюються, при цьому дитина не бачить жодних складнощів у їх осягненні. І нарешті, по закінченні Ваші дітки будуть вільно спілкуватися зі своїми однолітками не тільки рідною мовою, а й польською.

 

Наші контакти

+38 (04595) 699 89
 +38 (097) 497 2659
 +38 (093) 610 5205
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пн.- Птн. 08:00 - 20:00
м.Бориспіль, вул.Київський Шлях, 47