Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Про нас

Приходьте в гості в Центр розвитку дитини CITY KIDS

Ми раді вітати вас на офіційному сайті

Центру розвитку дитини CITY KIDS!

Що може бути дорожче для батьків, ніж щастя і здоров’я їхньої дитини? Від того, як розвивається маленька людина в дитинстві, залежить все його подальше життя, його характер і успішність у майбутньому. Дуже важливо, щоб дитина росла в гармонійному середовищу, не була позбавлена важливих пізнань в такому ніжному віці. Але як цього досягти в наш час, коли кожен дорослий завантажений своїми турботами?

Чому батьки вибирають нас

Колектив Центру розвитку Країна мрій обожнює свою роботу і готовий щодня віддавати свою енергію, щоб допомогти Вам виростити справжніх лідерів.

Атмосфера в Країні мрій пронизана любов’ю і турботою про Ваших дітей. Кожній дитині приділяється індивідуальна увага, враховуються особливості і унікальність кожного малюка. Ми прислухаємося до рекомендацій і порад батьків по догляду та спілкуванню з дитиною. Готуємо до школи, займаємося раннім і всебічним розвитком дитини, розвиваємо творчі таланти, привчаємо до спорту та здорового способу життя, проводимо екскурсії, влаштовуємо дитячі свята. Кожна дитина неповторна і чудова – саме на цьому ми і робимо акцент.

До Ваших послуг в дитячому центрі розвитку Країна мрій: дитячий садочок, міні-садок, творчі гуртки та студії, вивчення іноземних мов, направлення по ранньому розвитку дитини, загальному розвитку та підготовка дитини до школи. Професійна допомога дитячих фахівців – логопеда та психолога. Особливою пропозицією користується організація дитячих свят, аніматори на день народження, прокат карнавальних костюмів для дітей та дорослих.

Завітайте до нас в Галерею, познайомтесь з нами ближче!

Сучасно обладнаний Центр надає дітям:

  • Просторі світлі, затишні групи.

  • 5-разове харчування.

  • Послуги логопеда та психолога.

  • Майданчик для прогулянок на свіжому повітрі.

  • Вивчення іноземних мов.

  • Багато іншого, що дозволить Вашій дитині розвиватися і навчатися.

Педагогічний склад Центру має високу профільну кваліфікацію, програми та методики навчання затверджені державними органами з дошкільного та загальноосвітнього навчання.

Шановні мами та тата, бабусі та дідусі!

Ми вдячні Вам за довіру до нас, за теплі відгуки, за прагнення та досягнення спільної мети для наших дітей. Окремо дякуємо батькам за живу рекламу, адже багато дітей приходять до нас по рекомендації батьків колишніх вихованців.

Ми з радістю запрошуємо Вас і Ваших дітей до нас на навчання і розвиток.

Ласкаво просимо в CITY KIDS!