Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Якщо вашому малюку потрібна допомога в тому, щоб говорити красиво і чітко, отримаєте консультацію нашого логопеда.

На логопедичних заняттях діти знайомляться з різними предметами, їх ознаками і діями. Розвиток звукової сторони мови тісно пов’язане з навчанням дитини грамоті, умінням розпізнавати місце звуку в слові, виокремлювати звуки шиплячі, свистячі, голосні і приголосні, м’які і тверді.

На заняттях уточнюється і збагачується словниковий запас, діти вчаться будувати правильні пропозиції, докладно і послідовно викладати свої думки. Використовуються різні засоби навчання (тексти, розповіді, казки, вірші) і різний наочний матеріал (картинки, іграшки, предмети). Крім цього, включаються завдання, які містять словникову, питально-відповідну роботу, роботу над пропозиціями і зв’язковий промовою, завдання з розвитку розуміння мови і роботу над накопиченням лексичного запасу.

Дитячий логопед – затребуваний фахівець, з яким дуже важливо познайомитися кожної дитини. Красива мова привертає увагу і впливає на перше враження про людину. Крім того правильний розвиток мови впливає на розумові здібності і є запорукою успішної навчальної діяльності. Можливо, саме вашому малюкові в найближчому майбутньому судилося стати великим оратором!

Логопеди нашого дитячого центру вчасно звернуть увагу на правильність звуковимови і сформованість фонематичного слуху, навчать будь-якого малюка формулювати свої думки. Приходьте на заняття з дитячим логопедом в наш центр, і становлення чіткої, грамотної і образної мови вашої дитини буде нашою турботою. Ми прагнемо поєднувати кращі традиційні методи з новітніми досягненнями науки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *