Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Хореографія

Дитяча хореографія – це відсутність всіх комплексів. Неприборкана енергія дитини буде використовуватися на формування особистості з самого раннього віку. Уроки танців для дітей служать відмінною профілактикою захворювань опорно-рухового апарату, тренують вестибулярний апарат і м’язову пам’ять і звичайно ж формують правильну поставу. Будь-якому дитині властива природна рухова реакція на музику. При чуйному професійному супроводі, спонтанна активність дитини стає творчою, знаходить русло, де у Вашої дитини починає осмислено розвиватися стиль, артистичні навички, гарні манери. В основу програми ставиться завдання формування високого естетичного смаку дітей та зміцнення їх фізичного стану. Заняття танцями є ефективним засобом організації дозвілля дітей.

Хореографія в нашому закладі складається із занять бальними, народними та сучасними танцями. Класичні вправи правильно формують фігуру дитини, роблячи її стрункою, підтягнутою та граціозною. Заняття хореографією коригують у дітей фізичні недоліки фігури, такі як плоскостопість, сколіоз та безліч інших проблем. Діти в нашому закладі не тільки вчаться виконувати правильно елементи танцю, а й берут участь у концертах, балетних виставах і постановках сольних номер.

Чим ми займаємося на заняття:

  • вчимося відчувати своє тіло,висловлювати почуття за допомогою рухів;
  • вчимо елементи танцю за методикою паралельного розвитку музично-ритмічних рухів і танцювально-ігрової творчості;
  • розвиваємо пластику та гнучкість;
  • формуємо координацію рухів, вчимо виконувати музичні рухи з предметами;
  • вирівнюємо та зміцнюємо осанку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *