Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Група продовженого дня

– це порятунок і спокій для батьків

Батьки спокійні, коли є

Група продовженого дня в Борисполі

Вам не потрібно замислюватись, з ким залишити дитину, коли Ви на роботі. Група продовженого дня в дитячому міні-садочку «CITY KIDS» працює по буднях з 8:00 до 19:00.

У нас цікаво: діти 1-4 класу можуть розвивати творчі навички, вчитися, виконувати домашні завдання з досвідченим педагогом. Завдяки ГПД батьки встигають відпочити після роботи, а також вирішити ділові та побутові питання.

Група продовженого дня

 • заберемо вашу дитину зі школи;

 • забезпечимо трансфер до нас;

 • смачне 2- разове харчування;

 • виконання домашніх завдань;

 • розвиваючі ігри;

 • безцінний досвід спілкування в колективі;

 • прогулянку на свіжому повітрі.

4 причини записатися в групу продовженого дня в Борисполі

 1. Поки мама зайнята, дитина не буде нудьгувати або шукати розваг в гаджетах.
 2. Продовженого коштує майже втричі дешевше послуг няні.
 3. Гнучка освітня програма ГПД враховує особливості кожного вихованця.
 4. У вихователя є час для індивідуальних занять, в ході яких будь-які прогалини заповнюються, а досягнення закріплюються.

На той час, як ви звільнитеся від своїх справ, дитина вже встигне дізнатися нове, ще трохи краще освоїти своє хобі, отримати масу вражень від спілкування і прогулянок. Якщо ваш вундеркінд вже виконує домашні завдання, то всі вони будуть зроблені і проконтрольовані в групі продовженого дня.

Група продовженого дня при Центрі розвитку дитини «Країна мрій» подарує вам багато тем для розмов: дитина похвалиться своїми успіхами, розповість про нових друзів, захоплення. Ви зможете поспілкуватися про найголовніше, не відволікаючись на повсякденні дрібниці. Після такого насиченого дня дитині забезпечений міцний сон, який піде на користь її здоров’ю.

Що дає група продовженого дня батькам? Звичайно, почуття спокою. Ви точно знаєте: ваша дитина знаходиться в безпеці, виконує домашні завдання і по бажанню може розвиватися додатково на факультативних заняттях. А отже, матиме можливість стати відкритим і допитливим школярем. У нас є можливість організувати проведення рухливих ігор, занять з хореографії, спортом, що необхідно для повноцінного розвитку, а також спеціальні програми для дітей для забезпечення повноцінного навчально – виховного процесу.

У «Країні мрій» діти-інтроверти вчаться повноцінно взаємодіяти з навколишнім світом, а діти-екстраверти звикають пускати свою енергію в корисне русло. На факультативних заняттях дитина розслаблена – саме в такій невимушеній обстановці вчасно розкриваються приховані таланти.

Як потрапити в групу продовженого дня в Борисполі?

 1. Зателефонуйте або залиште заявку на сайті.
 2. Розкажіть нашому менеджеру про свої побажання.
 3. Приходьте на пробне заняття.

Також додатково можна відвідувати:

Наші групи

Дитячий садок
Ясельна група
Молодша група
Середня група
Cтарша група
Дізнатися більше

Наші студії та гуртки

Іноземні мови
Музика
Хореографія
Арт-студіо
Тхеквондо
Логопед
Психолог
та інше
Дізнатися більше