Центр розвитку дитини Країна мрій пропонує пройти навчання
з вивчення іноземних мов для дітей і дорослих!

  • phoca thumb l dsc 0381
  • phoca thumb l dsc 0386
  • phoca thumb l dsc 0400

Більше фотографій в  Галереї

В Центрі пропонуються такі напрямки вивчення іноземних мов:

  • англійська мова;
  • французська мова;
  • німецька мова;
  • польська мова;
  • корейська мова;
  • китайська мова.

 

Викладачі на заняттях по вивченню іноземних мов мають багатий досвід роботи з дітьми. В групах по вивченню мов дбайливо та виважено підібрані програми навчання з дітьми. На наших заняттях діти не нудьгують, не дивляться у стелю. Вони активні, розвинені, стараються бути лідерами один перед одним.

Авжеж, окрім одних занять в групах ми рекомендуємо ще приділяти увагу й вдома. Наші дітки в цьому віці дуже чутливі, дуже розвинені та відкриті до нових знань. Саме це ми ставимо за основу в своїй роботі. Якісна освіта з вивчення іноземних мов в Країна Мрій - майбутня запорука легкого старту в житті Вашої дитини. Не відмовляйте їй в тому, чого вона заслуговує.

Сподіваємося побачитись з Вами в нашому Центрі на заняттях з вивчення іноземних мов.

 

Англійська мова

Хочеться почати з того, що володіння англійською мовою завжди буде Вам корисно. І це дійсно так, адже завдяки знанням англійської мови Ви зможете сприймати більше інформації, ніж інші. Ви зможете спілкуватися з цікавими людьми і просто дивувати всіх інших своїми знаннями іноземної мови. А якщо Ви мрієте про кар'єрний ріст, то володіння англійською буде дуже до речі.

Уроки англійської мови розраховані і на тих, хто не вивчав англійську мову раніше, і на тих, хто хоче просто підвищити свій рівень знань англійської мови.

Для самих маленьких дітей вивчення англійської мови ґрунтується на спеціально розробленому і адаптованому до дитячого світосприйняття курсі, а також авторських розробках досвідчених викладачів. Оскільки провідною в цьому віці є ігрова діяльність, навчання проводиться з використанням пісень, віршів, рухливих ігор, міміки, жестів тощо. Такі підходи роблять заняття цікавими для дітей, не втомлюють і приносять найкращі результати.

Методики викладання англійської мови для дорослих, також супроводжуються спеціально адаптованими аудіо - візуальними навчальними матеріалами і створюють стимулюючу до спілкування атмосферу.

Програма вивчення англійської мови допоможе Вам покращити навички розмовної мови, розуміння, читання, написання англійських виразів, познайомить з багатьма цікавими аспектами англійської культури та ділового життя. Ви навчитеся приймати участь в бесідах на різні теми, а також розрізняти стилі офіційної та розмовної мови і реагувати на них.

 

Французька мова

Володіння французькою та англійською мовами є перевагою, яка збільшує Ваші шанси на міжнародному ринку праці. Знання французької мови відкриває перед Вами двері французьких підприємств як у самій Франції, так і за її межами - у всіх франкомовних країнах (Канада, Швейцарія, Бельгія і Африканський Континент). Програма вивчення французької мови використовується як в умовах прискореного, інтенсивного, так і звичайного, екстенсивного процесу навчання. Уроки французької мови побудовані відповідно до концепції системно-комунікативного методу навчання іноземним мовам, розробленої колективом викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Програма створена з урахуванням частотності лексико-граматичного матеріалу, що має високу комунікативну цінність. Базується на використанні більше 3000 лексичних одиниць, тобто вдвічі більше, ніж потрібно для повсякденного спілкування. Застосований принцип частотності навчального матеріалу поєднується з презентацією сучасного життя Франції, її побутових реалій, використанням поширених кліше і реплік, що використовуються в типових комунікативних ситуаціях.

Після закінчення курсів французької мови Ви навчитеся виражатися французькою як усно, так і письмово в життєвих ситуаціях. Більше того, використання комунікативних підходів у вивченні французької мови дозволяє не тільки зробити прорив у вивченні мови, а й удосконалити набуті знання.

 

Німецька мова

Німецька мова є інструментом спілкування в багатьох країнах світу, а її вивчення є неймовірно корисним аспектом у житті великої кількості людей. Головна мета полягає в оволодінні іноземної мови в обсязі, необхідному для розуміння німецької мови.

Важливо сформувати певні знання і навички, які допоможуть розуміти тексти різних рівнів складності, сприймати на слух німецьку мову, правильне написання слів, вміння легко читати адаптовані тексти німецькою мовою, і розуміти їх головну ідею. Основна мета нашої роботи - задовольнити бажання кожної дитини, допомогти в процесі навчання, досягти поставлених цілей і отримати бажані результати.

 

Польська мова

Всебічний розвиток дитини включає в себе інтелектуальне, фізичне та духовне виховання. При цьому важливу роль в сучасному світі відіграє знання іноземних мов. Чим раніше Ваша дитина почне чути іноземну мову, тим швидше вона стане для неї зрозумілою. Вивчення іноземної мови в ранньому віці при якісній методиці навчання розвиває дітей, піднімає їх освітній і культурний рівень. Останнім часом польська мова стає дуже популярною в сучасному суспільстві. Країна Мрій запрошує на заняття польської мови для дітей.

При навчанні польській мові використовуються сучасні індивідуальні методики, що враховують особливості дітей. Велика увага приділяється розмовній мові (діалоги, ігри, пісні, мультфільми), вивчаються теми, які цікавлять дітей. Для вивчення граматики підбирається спеціальна література, відповідна рівню знань учня та поповнює його словниковий запас. Заняття проходять в ігровій формі, що сприяє більш легкому сприйняттю і засвоєнню матеріалу.

На заняттях вчитель польської мови застосовуючи простоту спілкування, ігрову тактику і практичні навички сформує інтерес, позитивне ставлення до польської мови. Така практика базується на природному запам'ятовуванні дітьми польської мови. На думку багатьох практикуючих дитячих психологів, дошкільнята просто не в змозі «зубрити». Тому змусити їх заучувати нові слова нам навряд чи вдасться. При цьому діти віком від 3 до 6 років володіють чудовою пам'яттю, і якщо її постійно тренувати, ми можемо добитися відмінних результатів. Однак, хороша пам'ять в процесі навчання малюків грає лише другорядну роль, адже вона не включиться до тих пір, поки ми не зацікавимо дитини.

Захоплюючи малюків цікавою грою, педагог розповідає їм казки та цікаві історії польською мовою, розучує з ними польські віршики і танцює під польські дитячі пісні. Першим ділом педагог розповідає діточкам, як називаються навколишні предмети та іграшки польською мовою. Як показує практика, такий підхід до занять дуже ефективний, коли мова йде про дітей від 3 до 6 років. Вони лекго і вельми швидко поповнюють свій словниковий багаж польськими словами, вчаться асоціювати ті чи інші предмети з їх польськими назвами, розвивають пам'ять і просто добре веселяться на заняттях польської мови.

Успіх у навчанні нерозривно пов'язаний з осягненням найпростіших основ. Надалі знання та завдання ускладнюються, при цьому дитина не бачить жодних складнощів у їх осягненні. І нарешті, по закінченні Ваші дітки будуть вільно спілкуватися зі своїми однолітками не тільки рідною мовою, а й польською.

 

Китайська мова

У дитячому віці вивчення іноземних мов є дуже ефективним. Не є винятком і китайська. Курси китайської мови для дітей познайомлять дитину не тільки з основами каліграфії та вимови в китайській мові, але й із захоплюючою культурою цієї дивовижної східної країни. Вивчення будь-якої іноземної мови, особливо китайського, є потужним інструментом для інтенсивного розвитку дитини, її пам'яті і знань.

Популярність китайської мови пояснюється активним розвитком економіки Китаю і, зокрема, співпрацею України з китайськими підприємствами. Тому, фахівцям у багатьох галузях доводиться вивчати китайську мову з метою просування по кар'єрних сходах. Китайська мова входить у моду. Захопленість східною культурою вимагає знання мови для повноцінного її розуміння. До того ж, китайська є одною з шести офіційних мов ООН, що істотно збільшує її значення на міжнародній арені.

Знання китайської мови відкриває доступ до безлічі інтернет-ресурсів, фільмів, музики, телебачення і радіо на китайській мові. Це інший світ, який може відкрити Вам свої можливості, таємниці та загадки, якщо Ви підберете до нього ключик. Також, вивчаючи китайську мову ми знайомимося з древньою культурою Китаю, зі звичаями і традиціями китайців.

Навчання китайської мови орієнтоване на слухову, зорову і рухову пам'ять. Учням пропонується активна робота з оволодіння і розвитку фонетичних навичок. Діти знайомляться з особливостями вимови і фонетичним складом китайської мови, вивчають основні рисочки, правила їх написання в ієрогліфах, знайомляться з найпростішими ієрогліфами і вивчають лексику за темами, які їм добре знайомі.

Весь навчальний процес орієнтований на те, щоб дитина змогла добре опанувати тему, тому при вивченні нової теми йде повторення і закріплення попередніх тем. Теми супроводжуються вивченням різних пісень і віршиків, це допомагає розвитку мислення і пам'яті дитини, а також запам'ятовуванню лексики.

 

Розклад занять

Два рази на тиждень

Тривалість 1 заняття - 1 год.

Наші контакти

+38 (04595) 699 89
 +38 (097) 497 2659
 +38 (093) 610 5205
 +38 (095) 060 6073
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пн.- Птн. 08:00 - 20:00
м.Бориспіль, вул.Київський Шлях, 47