Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Для вас мами

З упевненістю зустріти нового члена вашої родини!

Що ми можемо запропонувати мамам

Підготовку вашого тіла до вагітності

Kangoo jums

Kangoo jumps – фітнес-напрямок, який активно набирає популярність. Тренування з kangoo jumps полягає у стрибках і активних рухах. Але стрибати і рухатися потрібно у спеціальному взутті, яке зовні нагадує лижні черевики.

Погодьтеся, система тренувань виглядає досить незвично і навіть розважально. Чи справді від неї є користь і яка?

 1. Будь-який бажаючий може насолодитися фітнесом Kangoo Jumps. Комплекс вправ підходить як для дітей від 6 років, так і для людей пенсійного віку. Рівень фізичної підготовки не має значення.
 2. Система допомагає спалювати вдвічі більше калорій. За годину занять можна витратити до 1000 кілокалорій.
 3. Крім зменшення жирових відкладень, бонусом стане одночасне опрацювання всього тіла. Найбільше тренування допомагає зміцнити м’язи преса, сідниць, стегон і ніг.
 4. Заняття допомагають поліпшити поставу, зміцнити м’язи стабілізатори, поліпшити кровопостачання міжхребцевих дисків.
 5. Пружинний механізм взуття діє як амортизатор, роблячи тренування безпечними для суглобів і сухожиль. Крім того, швейцарське дослідження Kangoo Jumps показало, що носіння взуття знижує вплив на кістку на 50% і вплив на поперековий відділ хребта приблизно на 20%.
 6. Заняття забезпечують поліпшення координації, витривалості і вестибулярного апарату.
 7. Регулярні тренування допомагають зміцнити серцево-судинну систему.
 8. Це приємна і незвичайна форма фізичної активності, яка допомагає урізноманітнити фітнес-рутину і знайти однодумців.

 

Запис на курси

Запис на курси

Шановні мами! Виберіть програму, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини Країна Мрій зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

Фітнес для вагітних

Здорова мама - щасливий малюк

Фітнес для вагітних не менш важливий, ніж збалансоване харчування і вітамінізація. В очікуванні пологів, жінка повинна подбати не тільки про своє фізичне здоров'я, але і повноцінний внутрішньоутробний розвиток малюка. І фітнес для майбутніх мам грає в реалізації цього симбіозу завдань важливу роль.

Не секрет, що вагітність у всіх протікає по-різному. Більшість жінок на різних стадіях готовності до материнства скаржаться на:

 • втому;
 • сонливість;
 • занепад сил;
 • набряклість тіла;
 • біль у спині;
 • тяжкість в кінцівках.

Фізична активність рекомендована майбутнім мамам, але не слід плутати звичайну фізкультуру зі спеціальною фітнес-програмою для вагітних. У чому ж різниця і особливості?

В основі фітнес-вправ для вагітних лежать техніки розслаблення і контролю дихання, спрямовані на оптимізацію емоційного стану майбутньої мами. Правильне дихання стане в нагоді під час пологів: больові синдроми будуть мінімізовані, перейми пройдуть без ускладнень. Фізичні вправи сприяють зміцненню певної групи м'язів, щоб пізніше, під час пологів, уникнути внутрішнього травматизму і знизити ризик надмірного навантаження на хребет.

Фітнес-заняття для вагітних - це і свого роду клуб за інтересами, де майбутні мами спілкуються, діляться враженнями, отримують важливу для себе інформацію, заряджаються оптимізмом.

Запис на курси

Запис на курси

Шановні мами! Виберіть програму, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини Країна Мрій зв’яжеться з Вами для уточнення заявки.

Центр розвитку "CITY KIDS" пропонує якісні послуги для майбутніх мам.