Краіна мрії — Благодійна діяльність

Краіна мрії — Благодійна діяльність

Краіна мрії — Благодійна діяльність

Краіна мрії — Благодійна діяльність

Краіна мрії — Благодійна діяльність

Краіна мрії — Благодійна діяльність

Краіна мрії — Благодійна діяльність

Краіна мрії — Благодійна діяльність

Благодійна діяльність

Шановний  благодійник!

До Вас звертається Благодійний фонд «ДІТИ НАДІЇ», що є добровільною, неприбутковою, благодійною організацією.
Завдання фонду - допомога дітям з діагнозом ДЦП (дитячий церебральний параліч) та аутизму. Цим дітям необхідно регулярно проводити нейрофізіологічну реабілітацію, яка є досить коштовною та обтяжуючою для родини хворого.

Дитячий церебральний параліч - страшний діагноз

kids nadiya 6Ще однією дитячої патологією, яка становить великий шар соціально і біологічно дезадоптованних дітей-інвалідів є ДЦП. Отже, що таке ДЦП? По-простому, це поразка відділів мозку або в процесі вагітності, під час пологів або в грудному віці, що призводить до різних рухових розладів. В Україні частота дитячого ДЦП в деяких регіонах країни досягає 4,5 на 1000 дітей. Саме тому проблема профілактики, лікування та діагностики перинатальних (близько родової період) ураження нервової системи має великий соціальний аспект.Профілактика, попередня діагностика та комплексне своєчасне лікування відхилень нервової системи у дітей безпосередньо є основним завданням акушерів, невропатологів, педіатрів, реабілітологів.

Життя кожної дитини для нас є цінне і ми маємо зробити все, щоб допомогти дітям, батькам, родинам. Здорові діти – це наше майбутнє!

Ми закликаємо Вас разом з нами проявити милосердя, відкрити свої серця та простягнути руку допомоги дітям, яким потрібна Ваша допомога.
Ми закликаємо організації, підприємства та всіх небайдужих людей України об’єднатися та спільними зусиллями допомогти дітям бути здоровими, бути нашим майбутнім.

kids nadiya 8
Тому ми звертаємось до Вас з надією, що Ви є ті рідкісні люди, які намагаються безкорисливо допомагати іншим, відчуваючи чужий біль як свій та порив до реальної допомоги.
Навіть 10 або 20 гривень можуть стати великою допомогою, якщо ми з вами зберемося разом. Перевести кошти сьогодні дуже просто і для цього не обов’язково йти до каси.

Рахунок для внесків:
Р/Р 26007053144031
МФО 321242
ЄДРПОУ 39872187
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Одержувач: Благодійна організація "Благодійний Фонд "ДІТИ НАДІЇ"

 

Сьогодні Ви маєте нагоду змінити, покращити себе і цей світ. Дiти чекають на Вашу допомогу!

Стань на шлях благодійника!