Набір в групи

Набір в групи

Шановні батьки!
Проводиться набір в групи по програмам дошкільної освіти та творчих гуртків. Виберіть програму або групу, заповніть контактну інформацію. Адміністратор Центру розвитку дитини CITY KIDS зв’яжеться з Вами для уточнення заявки

Акробатика для дітей

Акробатика для дітей – це не тільки видовище, що зачаровує своєю красою, а й всебічний розвиток дитини. Спортивна секція допомагає малюкам краще відчувати своє тіло, координуватися в просторі, дарує бажану гнучкість і рухливість.

Спортивна акробатика для дітей – важлива сходинка в правильному розвитку. Відвідуючи заняття, дитина вихлюпує накопичену енергію, заряджається позитивними емоціями, спілкується з однолітками.

Акробатика для дітей дозволяє:

  • зміцнити імунітет дитини;
  • сприяє гармонійному фізичному розвитку малюка;
  • прищеплює йому навички занять спортом і в майбутньому.

Акробатика – один з кращих видів спорту для активних дітей. На тренуваннях діти розтягуються, зміцнюють м’язовий корсет, стрибають. Ми навчимо сідати на шпагат і гнутися на всі боки, робити «перевороти» і «колеса», стояти на руках, а також стрибати всілякі сальто.

Тренер буде страхувати Вашу в кожній вправі, де є ймовірність падіння. В нашому комплексі є спеціальні страхувальні мати. Так що Ваша дитина буде в безпеці.
Відвідуючи заняття, діти зарядяться позитивними емоціями та енергією, а також поспілкуються з однолітками.

За детальною інформацією телефонуйте: (093)610-52-05, (097)497-26-59
Заняття проходять у нашому філіалі за адресою: м.Бориспіль, вул.Соцмістечко,350

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *